O nás

AGRO-SUR

O nás

Nabízíme moderní zahradní konstrukce a technologie pro zahradu a pěstitele.

Od začátku naší činnosti bylo naším cílem poskytovat zákazníkům nejmodernější technologie pro zahradnickou výrobu. Mezi produkty, které nabízíme, patří mimo jiné – zahradní fóliové tunely a konstrukce, zahradní centra, zahradní stoly, fólie a příslušenství. Naše produkty byly navrženy pro ideální růst rostlin a proto, aby jim mohly poskytovat co nejlepší podmínky.

Cíle AGRO-SUR

Důležitým předsevzetím společnosti je minimalizovat spotřebu energií, která vede ke snížení emisí CO2 vypouštěných do životního prostředí prostřednictvím výroby a zlepšovat distribuci nejmodernějších technologií pro zahradnickou i zemědělskou výrobu.

Dokázali jsme vyvinout vlastní tepelné konstrukce a programy pro optimalizaci výroby, a to vše při minimální spotřebě energie. Zaměřujeme se na vysoce kvalitní izolační povlaky z dvojité fólie oddělené vzduchovým polštářem, na systémy pro rekuperaci tepla a obnovitelné zdroje energie. Dosahujeme velkého úspěchu i v rámci tepelně-izolačních a stínících závěsových systémů, které slouží k podpoře při hospodaření s energií ve fóliových tunelech a sklenících.